Vyberte si barvu i materiál, jaký se vám líbí

U modelu Rosie si můžete vybrat barvu, přední deska je vždy z plátovaného lepeného buku. U modelu Christopher je možností prakticky neomezeně.

Truhlářská dílna, která vyrábí naše ozvučnice, má dlouholeté zkušenosti jak s různými masivy včetně exotických, tak i s nejrůznějšími laky.

Tyto zkušenosti jsou důležité při výrobě ozvučnic, což se jeví na první pohled jednoduché, ale dokonalé navázání přední desky z různých materiálu na zadní část ozvučnice, která je lakovaná není zdaleka tak jednoduché, jak se může zdát.

Pro model Rosie nabízíme přední desku vždy z materiálu, který se vyrábí v Německu lepením tenkých plátků buku za vysokého tlaku. Vznikne tím velice pevný materiál, který v sobě ukrývá mnoho dřevěných odstínů a stejně jako u masivu je jeho struktura vždy jedinečná. Nejenže se tak hodí do mnoha různých interiérů, ale je opravdu velmi tvrdý, což má blahodárný vliv na zvuk reprosoustav.

Pro přední desku modelu Christopher jsme schopni zajistit téměř jakýkoliv masiv, ale již v základní ceně nabízíme mnoho krásných druhů, které budou ozdobou vašeho interiéru.


Barevné provedení

Pro model Rosie nabízíme polomatné lakování v níže uvedených barvách. Žádná se vám nelíbí? Nic se neděje, můžeme vám namíchat jakoukoliv jinou ze vzorníků RAL – viz odkaz níže.

Upozorňujeme, že barvy zobrazené na monitoru nejsou zcela přesné (pokud nemáte barevně zkalibrovaný monitor), ideální je koupit si barevný vzorník, nebo si jej zapůjčit např. v Hornbachu.

U modelu Christopher máte naprostou volnost, přední deska je vždy z masivu, ale zbylá část reproduktoru může být provedena v klavírním lesku nebo v automobilové metalíze téměř libovolné barvy (viz níže).

Zároveň nabízíme matné metalické autolaky. Vyberte si automobilku a barvu – kontaktujte nás

Máte-li nějaké speciální přání ohledně barevného povrchu, kontaktujte nás a pokusíme se vám vyhovět.

Přejít nahoru