Špičkový zvuk si můžete dovolit

Detail a příjemný poslech se do určité míry vylučují. Pokud chcete extrémní detail, musíte být připraveni na ostřejší zvuk. Snažili jsme se najít rovnováhu mezi těmito protiklady a věříme, že se nám to povedlo a že u našich reproduktorů najdete detailní zvuk, který budete chtít poslouchat dlouhé hodiny. Reproduktory jsou laděny na neutrální projev tak, aby hudba nebyla nijak zkreslena a příjemně se poslouchala i při menších hlasitostech.

Při návrhu našich reproduktorů jsme samozřejmě chtěli docílit hlubokých tónů a podřídili jsme tomu hledání správných měničů. To se ukázalo jako překvapivě složité. Vhodných reproduktorů, které vyhovovaly našim představám je k dispozici na trhu jen hrstka. Výsledkem je na svou velikost úctyhodná hloubka a přitom pevnost, kterou v hlubokých frekvencích dokáží naše reproduktory zahrát.

Používáme komponenty pouze od renomovaných evropských výrobců, např. reproduktory z Dánska, součástky do výhybek od dánské Jantzen Audio nebo anglické Clarity Caps, vnitřní kabeláž od švédského výrobce Supra Cables.

Reproduktor musí být krásný! Jsme příznivci klasických tvarů, ovšem skvěle řemeslně zpracovaných. Proto výrobu reproboxů svěřujeme osvědčené truhlářské dílně s dlouholetými zkušenostmi sahajícími k mnohem složitějším výrobkům.

Díky úspoře za distribuci (nakupujete přímo od výrobce), která u reproduktorů tvoří významnou položku, jsme mohli mnohem více peněz vložit do nákupu kvalitnějších komponentů a materiálů, takže ve srovnání s konkurencí dostanete za stejné peníze lepší zvuk.

Představujeme zásadně vylepšené Rosie Mk III


Představujeme zcela novou reprosoustavu George


Recenze předchozí verze modelu Rosie

„Reprosoustavy nejsou nijak zvlášť náročné ani na elektroniku, ani na usazení v prostoru a umí zahrát v tom nejupřímnějším slova smyslu hezky, takže je radost na nich poslouchat jakoukoliv muziku.“

„Poklidná kultivovanost rozkrývá nahrávku bez problémů, jsme už ve sféře vyššího hi-fi, kdy tu míra nadhledu a celková nenásilná přehlednost promlouvá o tom, že běžná cenovka za takový zvuk by byla vyšší.“

„Zmínit si rozhodně zaslouží to, jak si Rosie Mk II poradí s dynamikou nahrávek při nízké hlasitosti. Záznam Ravelovy skladby „Boléro“ držel tvar nad očekávání dobře, orchestr měl už i nějaký pocitový objem a hudba měla při nízké hlasitosti dobrý důraz.“

„Ustavit Rosie Mk II v místnosti nebylo nijak složité a nutno říci, že podání prostoru bylo vysloveně hezké..“……“My Old Flame“ Boba Jamese a Davida Sanborna se rozložila za reprosoustavami a to dokonce včetně zřetelného podání hloubky scény.


„Prémiové součástky na desce plošných spojů s galvanicky zesílenou vrstvou mědi leckdy nenajdeme v elektrických výhybkách podstatně dražších soustav.“

„Zobrazení prostoru nahrávek i lokalizace nástrojů jsou skvělé.“

„Zvukový obraz si zachovává zřetelné kontury u členitějších nahrávek i při vyšší hlasitosti.“7 důvodů proč koupit naše reproduktory

30 dnů NA VYZKOUšení

Máte 30 dnů na vyzkoušení našich reproduktorů u vás doma a pokud se vám cokoliv nebude líbit, vrátíme vám peníze.
Chápeme, že dokud si reproduktory neposlechnete u Vás doma, tak nevíte, jestli Vám budou vyhovovat. Máte jiný zesilovač, jinou elektroniku a hlavně jinou místnost než v poslechovém studiu.

Je to jednoduché. Ode dne, kdy naše reproduktory dorazí k Vám domů, máte 30 kalendářních dnů na jejich vyzkoušení. Pokud se Vám cokoliv nebude líbit, napíšete nám zprávu na info@heeskof.cz, zašlete nám reproduktory zpět v původním obalu a my Vám vrátíme peníze.

Tato záruka se vztahuje na model Rosie s povrchovou úpravou, která je součástí standardní nabídky. U modelu Christopher nebo u Rosie s individuální povrchovou úpravou na přání klienta nelze tuto záruku uplatnit.

Podrobné podmínky zde

Vyšší kvalita za stejnou cenu

Kupujete přímo od výrobce, takže šetříme vysoké náklady na dealery a hifi studia (30-50% z prodejní ceny) a díky tomu si můžeme dovolit nakupovat výrazně kvalitnější komponenty a materiály.

Pouze kvalitní součástky

Používáme komponenty výhradně od renomovaných evropských výrobců. Reproduktory z Dánska, kvalitní komponenty do výhybky od dánské Jantzen Audio nebo anglické Clarity Cap.

Jsme nezávislí

Jsme česká rodinná firma, takže nám nikdo nediktuje na čem máme ušetřit a co máme vyrábět. Baví nás dělat krásné reproduktory, které dobře hrají.

Ruční výroba

Kvalitní řemeslo českých truhlářů, žádná továrna v Číně. Ozvučnice pro nás vyrábí česká truhlářská dílna s dlouholetou tradicí.

Český výrobek

Jsme Češi a naše reproduktory vyvíjíme a vyrábíme v České republice. Doprava zdarma do většiny zemí EU.

Řekli o našich reproduktorech

Chcete si poslechnout naše reproduktory?

Můžete si je samozřejmě vyzkoušet s Vaším zesilovačem.

Nejrůznější povrchové úpravy pro Váš interiér

Přední deska ze speciálního bukového materiálu u Rosie a Christophera, u kterého si můžete vybrat i masiv. Polomatné barevné laky, klavírní lak u modelu Christopher
… a na přání téměř cokoliv

Naše nabídka

ROSIE Mk III

Představujeme zásadně vylepšenou novou verzi našich dvoupásmových regálových basreflexových reproduktorů s velkým, příjemným, ale přitom detailním zvukem a na své rozměry překvapivě pevnými a hlubokými basy. Vhodné do místností do 35 m2.

CHRISTOPHER

Představujeme velké regálové dvoupásmové reproduktory s předním basreflexem a špičkovým osazením. Christopher jde z hlediska zvuku daleko za hranici toho, co nabízí model Rosie a to jak v detailu přednesu, tak v hloubce a pevnosti basů i velikosti zvuku. A to vše v luxusním provedení.

GEORGE

Nový model dvoupásmových reprosoustav s velkým, velmi živým a dynamickým zvukem. 10-palcový středobas a kompresní výškáč v horně hrají v tom nejlepším slova smyslu jinak, než jak jste u domácího audia zvyklí.

Stojan

Stojany

Nabízíme těžké a bytelné stojany pro naše reproduktory. Litinová základna zajišťuje nízké těžiště a dostatečnou hmotnost (14,5 kg/kus) a celková konstrukce velkou pevnost a tuhost. Vhodné pro repro Rosie i Christopher. Průměr základny je 43 cm a výška 73 cm. Na horní základně jsou velké silikonové nalepovací podložky, které drží reproduktor na místě a zároveň zajišťují izolaci od vibrací. Nabízíme v černé matné barvě. (samostatně neprodejné)

Přejít nahoru