Špičkový zvuk si můžete dovolit

Na počátku byla chuť postavit vzhledově zajímavé reproduktory se skvělým zvukem a rozumnou cenou.

Detail a příjemný poslech se do určité míry vylučují. Pokud chcete extrémní detail, musíte být připraveni na ostřejší zvuk. Snažili jsme se najít rovnováhu mezi těmito protiklady a věříme, že se nám to povedlo a že u našich reproduktorů najdete detailní zvuk, který budete chtít poslouchat dlouhé hodiny. Reproduktory jsou laděny na neutrální projev tak, aby hudba nebyla nijak zkreslena a příjemně se poslouchala i při menších hlasitostech.

Při návrhu našich reproduktorů jsme samozřejmě chtěli docílit hlubokých tónů a podřídili jsme tomu hledání správných měničů. To se ukázalo jako překvapivě složité. Vhodných reproduktorů, které vyhovovaly našim představám je k dispozici na trhu jen hrstka. Výsledkem je na svou velikost úctyhodná hloubka a přitom pevnost, kterou v hlubokých frekvencích dokáží naše reproduktory zahrát.

Reproduktor musí být krásný! Jsme příznivci klasických tvarů, ovšem skvěle řemeslně zpracovaných. Proto výrobu reproboxů svěřujeme osvědčené truhlářské dílně s dlouholetými zkušenostmi sahajícími k mnohem složitějším výrobkům. Používáme pouze pravé dřevěné dýhy z dýhárny na Zbraslavi s dlouhou tradicí.

Díky úspoře za distribuci (nakupujete přímo od výrobce), která u reproduktorů tvoří významnou položku, jsme mohli více peněz vložit do nákupu kvalitnějších komponentů a materiálů, takže ve srovnání s konkurencí dostanete za stejné peníze více muziky.

Recenze

„Reprosoustavy nejsou nijak zvlášť náročné ani na elektroniku, ani na usazení v prostoru a umí zahrát v tom nejupřímnějším slova smyslu hezky, takže je radost na nich poslouchat jakoukoliv muziku.“

„Poklidná kultivovanost rozkrývá nahrávku bez problémů, jsme už ve sféře vyššího hi-fi, kdy tu míra nadhledu a celková nenásilná přehlednost promlouvá o tom, že běžná cenovka za takový zvuk by byla vyšší.“

„Zmínit si rozhodně zaslouží to, jak si Rosie Mk II poradí s dynamikou nahrávek při nízké hlasitosti. Záznam Ravelovy skladby „Boléro“ držel tvar nad očekávání dobře, orchestr měl už i nějaký pocitový objem a hudba měla při nízké hlasitosti dobrý důraz.“

„Ustavit Rosie Mk II v místnosti nebylo nijak složité a nutno říci, že podání prostoru bylo vysloveně hezké..“……“My Old Flame“ Boba Jamese a Davida Sanborna se rozložila za reprosoustavami a to dokonce včetně zřetelného podání hloubky scény.


„Prémiové součástky na desce plošných spojů s galvanicky zesílenou vrstvou mědi leckdy nenajdeme v elektrických výhybkách podstatně dražších soustav.“

„Zobrazení prostoru nahrávek i lokalizace nástrojů jsou skvělé.“

„Zvukový obraz si zachovává zřetelné kontury u členitějších nahrávek i při vyšší hlasitosti.“7 důvodů proč koupit naše reproduktory

30 dnů NA VYZKOUšení

Máte 30 dnů na vyzkoušení našich reproduktorů u vás doma a pokud se vám cokoliv nebude líbit, vrátíme vám peníze.
Chápeme, že dokud si reproduktory neposlechnete u Vás doma, tak nevíte, jestli Vám budou vyhovovat. Máte jiný zesilovač, jinou elektroniku a hlavně jinou místnost než v poslechovém studiu.

Je to jednoduché. Ode dne, kdy naše reproduktory dorazí k Vám domů, máte 30 kalendářních dnů na jejich vyzkoušení. Pokud se Vám cokoliv nebude líbit, napíšete nám zprávu na info@heeskof.cz, zašlete nám reproduktory zpět v původním obalu a my Vám vrátíme peníze.

Tato záruka se vztahuje na model Rosie s povrchovou úpravou, která je součástí standardní nabídky. U modelu Christopher nebo u Rosie s individuální povrchovou úpravou na přání klienta nelze tuto záruku uplatnit.

Podrobné podmínky zde

Vyšší kvalita za stejnou cenu

Kupujete přímo od výrobce, takže šetříme vysoké náklady na dealery a hifi studia (30-50% z prodejní ceny) a díky tomu si můžeme dovolit nakupovat výrazně kvalitnější komponenty a materiály.

Pouze kvalitní součástky

Používáme komponenty výhradně od renomovaných evropských výrobců. Reproduktory z Dánska, kvalitní komponenty do výhybky od dánské Jantzen Audio nebo anglické Clarity Cap.

Jsme nezávislí

Jsme česká rodinná firma, takže nám nikdo nediktuje na čem máme ušetřit a co máme vyrábět. Baví nás dělat krásné reproduktory, které dobře hrají.

Ruční výroba

Kvalitní řemeslo českých truhlářů, žádná továrna v Číně. Ozvučnice pro nás vyrábí česká truhlářská dílna s dlouholetou tradicí.

Český výrobek

Jsme Češi a naše reproduktory vyvíjíme a vyrábíme v České republice. Doprava zdarma do většiny zemí EU.

Řekli o našich reproduktorech

Chcete si poslechnout naše reproduktory?

Můžete si je samozřejmě vyzkoušet s Vaším zesilovačem.

Nejrůznější povrchové úpravy pro Váš interiér

Polomatné barevné laky, klavírní lak u modelu Christopher
nebo pravé dřevěné dýhy u modelu Rosie a masiv u přední desky modelu Christopher
… a na přání téměř jakoukoliv barvu, jakoukoliv dýhu nebo masiv

Naše nabídka

ROSIE Mk II

Představujeme vylepšenou verzi našich dvoupásmových regálových basreflexových reproduktorů s velkým, příjemným, ale přitom detailním zvukem a na své rozměry překvapivě pevnými a hlubokými basy. Vhodné do místností do 35 m2.

CHRISTOPHER

Představujeme velké regálové dvoupásmové reproduktory s předním basreflexem a špičkovým osazením. Christopher jde z hlediska zvuku daleko za hranici toho, co nabízí model Rosie a to jak v detailu přednesu, tak v hloubce a pevnosti basů i velikosti zvuku. A to vše v luxusním provedení.

Stojan

Stojany

Nabízíme těžké a bytelné stojany pro naše reproduktory. Litinová základna zajišťuje nízké těžiště a dostatečnou hmotnost (14,5 kg/kus) a celková konstrukce velkou pevnost a tuhost. Vhodné pro repro Rosie i Christopher. Průměr základny je 43 cm a výška 73 cm. Na horní základně jsou velké silikonové nalepovací podložky, které drží reproduktor na místě a zároveň zajišťují izolaci od vibrací. Nabízíme v černé matné barvě. (samostatně neprodejné)

Přejít nahoru